Cocker Spanielklubben avdelning Uppland

Styrelse 2019

DSC_0206 - kopia

ORDFÖRANDE

Gittan Mikaelsson
Mail: gittan.mikaelsson@hotmail.com
Mobil: 070 317 98 84

 

 Nose Work, utställning, viltspår. Går gärna på långpromenader i skogen.

 

 Lars Aronsson

VICE ORDFÖRANDE

Lars Arsonsson
Mail: larsar61@gmail.com

Mobil:  070 245 21 27

 

 Promenader, viltspår, rallylydnad och utställning.

 

_20170214_063143 

SEKRETERARE

Malin Pettersson
Mail: malin.pettersson.80@hotmail.com

Mobil: 070 538 24 81

 

 

 Långa härliga promenader, Agility, utställning och Nose Work.

 

lollocert2

KASSÖR

Eva Annerklev
Mail: eannerklev@hotmail.com
Mobil: 073-767 17 47 


Rallylydnad, utställning,  och promenader.  Är i startgroparna med Nosework träning.

 

 Anna Tillaeus

LEDAMOT

Anna Tillaeus
Mail: mailto:annatillaeus@hotmail.com
Mobil: 073 918 36 77

 

Rallylydnad, lydnad Viltspår och utställning. Går gärna  på långa härliga  promenader. Båda Annas hundar jobbar som vårdhundar.

 Anders erlandsson 66c1abb2-bb30-4aff-9761-2d03adcc9afc4

LEDAMOT

Anders Erlandsson

Mail: anders.x.erlandsson@gmail.com

Mobil: 072 517 13 07

 

Viltspår, lite jaktträning och promenader.

Susanne - Styrelsen 

LEDAMOT

Susanne Berglund

mail: sm.berglund@hotmail.com

Mobil: 073 200 68 25

 Viltspår, Nose Work, lydnad, utställning och långa promenader i skog och mark.
 LInda

 

SUPPLEANT

 Linda Blomqvist

 Mail: blomqvistlinda@hotmail.com

 Mobil: 073 651 66 43

 

 

Nose Work

 

SUPPLEANT

 Anna Bohman

 Mail: anna-k.bohman@telia.com

Mobil:  070 530 65 85

 

 Lydand, Viltspår, utställning.

 

REVISOR

Ulrika Sjögren
Revisorsuppleant: Stina Yron Lund

 

 

 

 

 

 

 VALBEREDNING

Marie Wiggedal, sammankallande
Tel: 0175-23309  mobil:070681 56 82

mail: marie.viggedal@telia.com

Jenny Gissberg       
Tel:       
mail: jenny.gissberg@hotmail.com

Helena Eriksson

Mobil: 070 588 22 76

mail: cockerbriard@hotmail.com